Hakkımızda

hakkımızda

15 yıllık sektör tecrübesinin ardından edindiğimiz bilgi ve birikimleri kendi markamız altında sahaya yansıtmak için kollarımızı sıvadık ve haziran 2015 yılında “beyfan” adı altında resmi olarak faaliyetlerimize başladık.

Henüz çok yeni bir firma olduğumuzun ve daha çok yol katetmemiz gerektiğinizi çok iyi biliyoruz. Bu zor ve meşakkatli yolda başarılı olacağımıza inancımız tam. İnanıyoruz çünkü başaracağız. Tüm çalışmalarımızı bu yönde yapıyor, doğruluğu ve dürüstlüğü ticaret yaşamında olmazsa olmazı kabul ederek sektöründe lider, yenilikçi, güvenilir ve pozitif yaklaşımlarla müşterilerine sunacağı hizmet ve ürünleri en kaliteli bir şekilde sunmak ve konumumuzu sürekli olarak güçlendirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Firmamızın başlıca faaliyeti; çeşitli havalandırma fanları ve ekipmanlarının satışıdır. Satışa sunduğumuz hücreli fan ürünleri haricinde kalan diğer tüm ürünleri adet parekende satışı olmayan imalatçılardan toptan tedarik ederek müşterilerimize adet üzerinden sunuyoruz. Biz klasik bir komisyoncu değiliz. 3’e alıp 5’e mal satma gibi bir politikamız yok. Kendini ıspat etmiş markalarla özel anlaşmalar yaparak partner oluyoruz. Yaptığımız bu anlaşmalar sayesinde bir imalatçıdan farkımız kalmıyor ve ekonomik fiyatları müşterilerimize sunmuş oluyoruz.

Amacımız; her zaman müşterlerimize, sektöre ve ülke ekonomisine katma değer katan bir lider marka olmak ve bu markayı en iyi şekilde temsil ederek uzun ömürlü kaliteli ürünleri alıcılarla buluşturmaktır.

Firma sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sizinle de çalışmak dileğiyle…

Saygılarımızla…